آدرس : جردن، نلسون ماندلا،...............

شماره تماس : عدم نمایش شماره

روزهای سرویس دهی : همه روزه

باغ نیلوفر یکی از مهد کودک های حرفه ای و درجه یک در استان تهران است که سال تاسیس آن به سال 1394 باز می گردد. این مهد خصوصی جز مهدهای 3 زبانه کشور بوده و تاکید بسیار زیادی بر آموزش صحیح کودکان دارد. این مهد کودک در جردن واقع شده، در هر طبقه 300 متر زیبا مخصوص آموزش دارد. ساختمان این مهد 3 طبقه است، از این روز زیربنای مفید آموزشی آن 900 متر مربع خواهد بود. در کنار این فضا یک حیاط بزرگ 400 متری نیز برای بازی کودکان وجود دارد.

ویژگی های مهد کودک باغ نیلوفر

با وجود آن که حدود 8 سال از فعالیت این مهد کودک می گذرد، پرسنل این مجموعه شامل خانم آمنه عزیزی و صاحب امتیاز آن خانم پروانه عزیزی بیش از 35 سال فعالیت حرفه ای در زمینه کودک دارند. در این مهد کودک والدین به طور روزانه در جریان فعالیت های مهد و فرزند خود قرار می گیرند و هر روز تصاویر و کلیپ هایی از فعالیت فرزندان برای والدین ان ها ارسال می شود.

علاوه بر نظارت مداوم والدین، کارگاه های تخصصی برای والدین آن ها برگزار می شود تا شیوه های تربیتی به والدین آموزش داده شود. در مهد باغ نیلوفر همواره جشن ها و جشنوارهای متنوعی برای کودکان و گاهی والدین آن ها برگزار می شود. مراسم های ایرانی مانند جشن نوروز و یلدا و یا جشن های کشورهای دیگر مانند جشن زنبور و جشن آب در این مهد کودک برگزار می شود. در برخی از جشن ها مانند جشن نوروز والدین نیز دعوت هستند تا شاهد هنرنمایی فرزندان خود بر روی سن آمفی تئاتر مجموعه باشند. 

امکانات مهد کودک

جدیدترین و پیشرفته ترین وسایل بازی در این مهد برای کودکان در نظر گرفته شده است. کودکان می توانند همراه با مربی در استخر آب بازی کنند یا در اتاق شن بازی یک تجربه متفاوت داشته باشند. فضای بازی جداگانه و مجزا هم در فضا باز و هم فضای بسته برای کودکان در نظر گرفته شده است. تمامی کودکان و رفتارهای آن ها زیر نظر مستقیم روانشناسان و روان درمانگران است و در صورت نیاز بازی درمانی برای ان ها استفاده می شود.

در این مهد کودک امکانات متفاوتی برای کودکان در نظر گرفته شده است. از جمله این امکانات می توان به تئاتر عروسکی و قصه گویی، یوگا، سفالگری و حتی بازی های باغبانی و آشپزی اشاره کرد. در این مهد در کنار زبان انگلیسی با کودکان زبان فرانسوی نیز کار می شود. تمامی مهد کودک با دوربین مدار بسته تحت کنترل مدیریت و پرسنل است.

 

 

 

مشخصات مهد کودک باغ نیلوفر

 • سرویس رفت و برگشت : شخصی
 • گروه سنی : 2-6
 • آموزش بازی و ریاضی : دارد
 • آموزش زبان انگلیسی : دارد
 • کلاس های ورزشی : دارد
 • رتبه بندی : مشخص نیست
 • نهارخوری : دارد

امتیاز کاربران

نظرات کاربران

پیام شما با موفقیت ارسال شد. منتظر تایید مدیریت باشید!
متن پیام الزامی است!
 • profile_pic
  سمیرا قاسمی
  ۱۴۰۱/۱۲/۰۷

  واقعا مهد کثیف و به دردنخوری بود.