قوانین سایت باهوشک

قبل از عضویت و آپلود عکس و فیلم در سایت باهوشک، شما باید مروری بر این توافقنامه داشته باشید و با موارد ذکر شده در آن موافقت نمایید.
توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های سایت باهوشک مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران و قانون تجارت الکترونیک است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط است. 
در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و سرویس‏‌های باهوشک تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است. 
باهوشک همانند سایر وب سایت‌ها از جمع آوری IP و کوکی‌ها استفاده می‌کند، اما پروتکل، سرور و لایه‌های امنیتی باهوشک و روش‌های مناسب مدیریت داده‌ها، اطلاعات کاربران را محافظت و از دسترسی‌های غیر قانونی جلوگیری می‌کند.

موارد مربوط به عضویت:

حفظ و نگهداری رمز عبور بر عهده کاربران است و برای جلوگیری از هرگونه سوء استفاده احتمالی، کاربران نباید آن را برای شخص دیگری فاش کنند. باهوشک هویت شخصی کاربران را محرمانه می‌داند و اطلاعات شخصی آنان را به هیچ شخص یا سازمان دیگری منتقل نمی‌کند، مگر اینکه با حکم قانونی مجبور باشد در اختیار مراجع ذی‌صلاح قرار دهد. 

موارد مربوط به آپلود فایل:

توجه داشته باشید باید حق نشر عکسها و ویدیوهای بارگذاری شده را رعایت کنید. 
عکس ها و ویدیوها نباید با شئونات اخلاقی و عرف جامعه اسلامی مغایرت داشته باشند.
از بارگذاری ویدیوهای سیاسی، اهانت‌آمیز به اقلیت‌های قومی و مذهبی بپرهیزید.
ویدیوهایی با موزیک متن غیرمجاز قابل انتشار نیستند.
طبق این توافقنامه شما توافق می کنید که باهوشک این حق را دارد که به صلاحدید خودش اقدام به حذف اطلاعات شما به هر دلیلی نماید. این دلایل می تواند شامل این موارد باشد: چنانچه شما از این سرویس سو استفاده داشته باشید، به این قوانین و مقررات پایبند نبوده و همچنین در صورت تجاوز به حقوق افراد و مواردی از این قبیل...